header 011
امروز : پنجشنبه - 06. تیر 1398 - 23. شوال 1440 - 27. ژوئن 2019

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

همزمان با هفته دولت سه طرح و پروژه در شهرستان كاشان به بهره برداري رسيد

 

همزمان با هفته دولت سه طرح و پروژه در شهرستان كاشان به بهره برداري رسيد

در طليعه هفته دولت ودر راستاي گسترش وتوسعه خدمات رساني بهينه به جامعه هدف واجرايي نمودن اصل 44قانون اساسي ، 2مركز در حوزه اجتماعي ويك مركز در حوزه پيشگيري توسط اداره بهزيستي شهرستان كاشان به بهره برداري رسيد.

اين مراكز با حضور دكتر مرضيه فرشاد، معاون پيشگيري و كارخانه دار كارشناس اجتماعي، اداره كل بهزيستي استان اصفهان، اكبري معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه كاشان، قطبي كارشناس سياسي اجتماعي فرمانداري كاشان و رياست بهزيستي كاشان و جمعي از مسئولين شهرستاني افتتاح گرديد.

در آيين افتتاح اين مراكز امين عسگري معاون مدير كل ورئيس اداره بهزيستي كاشان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: مرکز مشاوره عمومی احسان با 500 میلیون ریال هزینه و مهد کودک مهستان با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال و مهد کودک مشترک بین بهزیستی و سپاه با 2 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

امين عسگري گزارشي از جزئيات مراكز قابل افتتاح در اين هفته ارائه نمود و گفت: خوشبختانه با تعامل، همکاری و مشارکت ستودنی سپاه و بهزیستی توانستيم اولين مهد کودک مشترک سپاه و بهزیستی را راه اندازي وافتتاح نماييم.

وی بیان داشت: اداره بهزیستی با استفاده از کادری مجرب و متخصص به افراد آسیب‌پذیر جامعه و بیماران اعصاب و روان و افرادی که حتی از خانواده‌ها طرد می‌شوند در حال خدمت‌رسانی است که در این مسیر مراکز خصوصی دارای مجوز از اداره بهزیستی نیز همراه و همگام بوده‌اند.

این مسئول پرداخت مستمری را جزو فعالیت‌های روزمره بهزیستی دانست و گفت: پرداخت مستمری در کوتاه مدت شاید تأثیرگذار باشد ولی در بلندمدت جواب نخواهد داد و نیاز است تا با فعالیت‌های علمی و مشاوره‌ای برای اقداماتی نظیر ایجاد مهد کودک، مراکز مشاوره تخصصی گام برداریم که تاکنون اقدامات ارزنده‌ای در این زمينه شکل گرفته است.

عسگری اهداف اداره بهزیستی را بهبود شرایط زندگی برای مددجویان عنوان کرد و گفت: خدمات بهزیستی مختص افراد خاص و یا یک قشر از جامعه نمی‌شود بلکه نتایجش کل جامعه را در بر می‌گیرد.

در ادامه دكتر مرضيه فرشاد معاون امور پيشگيري اداره كل بهزيستي استان اصفهان ، از توسعه وگسترش مراكز حوزه امور پيشگيري در اين شهرستان خبر داد.

معاون امور پيشگيري اداره كل بهزيستي استان اصفهان، با ارائه گزارشي در خصوص مراكز مورد نياز در سطح استان، به نياز هاي شهرستان كاشان در اين زمينه اشاره نموده و در زمينه توسعه وگسترش مراكز خصوصي در راستاي كاهش آسيب هاي اجتماعي با توجه به شرايط خاص جغرافيايي شهرستان ،نيروي انساني متخصص ومتعهد وجايگاه علمي شهرستان قول مساعد و همكاري داد.

ايشان همچنين ، به ضرورت راه اندازي مركز اقامتي ميان مدت ويژه بانوان در اين شهرستان اشاره نموده وهمكاري ومساعدت مسئولين شهرستان را در اين زمينه خواستار شد.

سپس هادي اكبري معاون سياسي اجتماعي فررمانداري كاشان، با تشكر وقدرداني از زحمات رياست وكاركنان اداره بهزيستي كاشان ،در خصوص موانع موجود در جهت راه ا ندازي مركز اقامتي ميان مدت توضيحاتي بيان نمود.

 

 

 

 

فراخوان

بهزیستی از نگاه تصویر

  • 1--.jpg
  • 2--.jpg
  • 3--.jpg
  • 4--.jpg
  • 5--.jpg
  • 6--.jpg