امروز : یکشنبه - 08. اسفند 1395 - 29. جمادي‌الاول 1438 - 26. فوریه 2017

صفحه اصلی تماس با ما نقشه سایت | EN

5555

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

نظرسنجینظر شما در مورد سایت چیست؟

تازه ها

برگزاری جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی در بهزیستی استان اصفهان
جلسه طرح تقسیم کار ملی کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی با محوریت زنان سرپرست خانوار، با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان، مهابادی و فضلی کارشناسان استانداری اصفهان و نمایندگانی از دستگاه های نظارتی و اجرایی استان به میزبانی بهزیستی استان اصفهان برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان در میان 15 روابط عمومی برتر کشوری و استانی قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، در همایش ملی توسعه اقتصاد فرهنگ و هنرکه به منظور تجلیل از 15 روابط عمومی برتر کشوری و استانی در عرصقتصاد، فرهنگ و هنر برگزار شد، از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل گردید
رئیس سازمان بهزیستی کشوراز مدیر کل بهزیستی اصفهان تقدیر کرد
انوشیروان محسنی بند پی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی و دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور، با اهدای لوح سپاسی از تلاش های مجدانه مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در انجام امور محوله پیرامون تحقق اهداف مناسب سازی در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.
برگزاری دوره آموزشی «نحوه سنجش اثر بخشی فعالیتهای سازمانی و نظارت و ارزیابی »در بهزیستی استان اصفهان
دوره آموزشی «نحوه سنجش اثر بخشی فعالیتهای سازمانی و نظارت و ارزیابی» با حضور مدیرکل، معاونین، رؤسا و کارشناس مسئولان ادارات ستادی و شهرستانهای بهزیستی استان اصفهان و با حضور دکتر علوی کارشناس مسئول تحول اداری و بهره وری سازمان مدیریت و برنامه ریزیو زهتابچی مشاور سازمان بازرسی استان اصفهان به عنوان مدرس، در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
برنامه آموزشی مدیریت سیستماتیک در بهزیستی استان اصفهان برگزار شد
جمعیت همیاران سلامت اجتماعی بهزیستی استان اصفهان ، برنامه آموزشی مدیریت سیستماتیک را به منظور ارتقای سطح دانش مدیران گروه ها، با حضور دکتر سلطان الکتابی کارشناس پیشگیری بهزیستی استان اصفهان به عنوان مدرس، در سالن اجتماعات مجتمع هفتم تیر برگزار نمود.
دومین جلسه هم اندیشی مدیران، مسئولین و کارشناسان توانبخشی مبتنی بر خانواده بهزیستی استان اصفهان در شهرستان برخوار برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی مدیران، مسئولین و کارشناسان توانبخشی مبتنی بر خانواده بهزیستی استان اصفهان با حضور فیاض معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، روسای و کارشناسان ادارات و مراکز مجری طرح، به میزبانی مرکز فرزانگان شهرستان برخوار برگزار گردید.

ادامه مطلب...
 
برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی استان اصفهان

مراسم اختتامیه جشنواره قرآن و عترت خانواده بزرگ بهزیستی با حضور مدیر کل و معاونین ورتبه آورندگان خانواده بزرگ بهزیستی اعم از مددجویان ، پرسنل و فرزندان پرسنل، در محل سالن اجتماعات بهزیستی استان اصفهان برگزار گردید.

ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه هم اندیشی کارشناسان امور مهد های کودک بهزیستی استان اصفهان

جلسه هم اندیشی کارشناسان دفتر امور کودکان بهزیستی استان اصفهان، با حضور دکتر مرضیه فرشاد معاون امور اجتماعی بهزیستی استان، ویژه 27 نفر از کارشناسان مهد های کودک بهزیستی شهرستانها، در سالن اجتماعات مجتمع هفتم تیر برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
فراخوان تاسيس مهد كودك سال آموزشی 96-95

با عنايت به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستاي اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي  به منظور خدمت رساني به جامعه هدف بهزيستي، بهبود ارائه خدمات به مردم ، كاهش حجم و تصدي گري دولت و توسعه مهدهاي كودك در سطح استان ، اداره كل بهزيستي استان اصفهان از متقاضیان ، با شخصيت حقيقي و حقوقي واجد شرايط جهت تاسيس مهد كودك به عنوان موسس  ، مدیر موسس دعوت به همكاري مي نمايد.لذا متقاضيان مي توانند جهت ثبت نام و تكميل پرونده از بیستم  و دوم خرداد ماه سال جاری به  دفاتر پیشخوان دولت طبق لیست پیوست مراجعه نمايند..

v شرايط عمومي موسس :

v اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (ویژه  فرزندان همان اقلیت )

v تابعيت جمهوري اسلامي ايران

v عدم اعتياد به مواد مخدر

v عدم سوء پيشينه كيفري

v داشتن تائیدیه صلاحیت فردی حراست

v داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای برادران

v برخورداری از سلامت جسم و روان به تائید روان پزشک معتمد سازمان

v داشتن تائیدیه گزینش برای انتخاب اصلح

vبرای اشخاص حقوقی تاسیس مهد کودک باید در اساسنامه قید شده باشد

vمعلولین با تایید کمیته  توانبخشی مبنی بر توانایی انجام وظایف موسس و داشتن سلامت روان مستثنی از بند سلامت جسم می باشند.

 

شرایط اختصاصی موسس :

vدارا بودن تحصیلات کارشناسی یا بالاتر

vطی دوره های آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی

vبرای اشخاص حقوقی باید حداقل  دو نفر از اعضای هیئت مدیره دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند.

 

تبصره: در صورتی که موسسین حقیقی تمایل داشته باشند   علاوه بر تاسیس ، مدیریت مهد کودک خود را نیز

عهده دارشوند  می بایست واجد شرایط زیر باشند.

شرایط اختصاصی :(مسئول فنی )

vدارا بودن حداقل 25 سال سن

v طی دوره های آموزشی مطابق با دستور العمل آموزشی

v موفقیت در مصاحبه تخصصی

v دارا بودن یکی از شرایط تحصیلی ذیل :

vدارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته پیش دبستانی

v دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های روان شناسی ، علوم اجتماعی فقط با گرایش مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی ، علوم تربیتی ، مشاوره و راهنمایی ، مدیریت آموزشی ، آموزش ابتدایی و کودکیاری با شش ماه سابقه کار آموزشی رسمی در مهد های کودک با تائید کمیته تخصصی و یا گذراندن 100ساعت کارورزی در مهد های کودک با تائید بهزیستی استان

v دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های علوم قرانی ، الهیات یا سطح حوزوی معادل با یک سال سابقه کار آموزشی در مهد های کودک با تایید کمیته تخصصی و یا گذراندن 300 ساعت کارورزی در مهد های کودک

v دارندگان رتبه های اول تا سوم کشوری و بین المللی در رشته های مختلف قرآنی با دارا بودن مدرک تحصیلی در سایر رشته ها به انضمام تاییدیه مراجع ذیصلاح ،جهت تاسیس مهد کودک قرآنی با شش ماه سابقه فعالیت و یا 100ساعت کاروزی 

دوره های آموزشی : گواهی تحت عنوان  1 - دوره ویژه  موسسین  و2 - دوره ویژه مسئولین فنی ( مدیر موسس و مدیر داخلی ) صادره از سوی مراکز علمی کاربردی بهزیستی و جهاد دانشگاهی معتبر می باشد .

 

تبصره :مسئول فنی فرد مونث واجد شرایطی است که از طرف موسس ( حقیقی یا حقوقی ) به سازمان بهزیستی معرفی تا پس از تائید کمیسیون استان برای آن فرد پروانه مسئول فنی صادر و در مهد کودک مربوطه مطابق با دستور العمل انجام وظیفه نماید

 تبصره 2 : کلیه متقاضیان می بایست در مرحله اول مدارک مربوط به تاییدهای لازم را تکمیل و به دفاتر پیشخوان دولت تحویل دهند و افرادی که متقاضی مسئول فنی نیز می باشند در صورت پذیرفته نشدن در مصاحبه تخصصی این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد و این افراد صرفا می توانند بعنوان صاحب امتیاز بقیه مراحل را طی نمایند .

 

مدارك مورد نياز موافقت اصولی برای  متقاضيان حقيقي :(موسس  و مسئول فنی )

v فرم تكميل شده درخواست موافقت اصولي

v تصوير تمامي صفحات شناسنامه

v تصوير كارت ملي

v دو قطعه عكس پرسنلي

v تصویر گواهی وضعیت نظام وظیفه برای برادران (برابر اصل )

v اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری

vاصل گواهی عدم اعتیاد

vتائیدیه صلاحیت فردی از ادارات اماکن

vتصوير مدرك تحصيلي  کارشناسی (برابر با اصل)

v مدارك تائيد كننده سكونت متقاضي در شهرستان محل مورد تقاضا

v اصل گواهی دوره آموزشی مطابق با دستور العمل آموزشی

v ارائه تصویر سابقه کار یا کارورزی برای متقاضیان بعنوان مسئول فنی

v تبصره : ارائه مدارک تائیدیه های فردی(گواهی عدم سوپیشینه کیفری عدم اعتیاد تاییدیه صلاحیت فردی ) برای متقاضیان بعنوان مسئول فنی پس از انجام مصاحبه تخصصی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان می بایستی انجام شود.

مدارك مورد نياز متقاضيان حقوقي :

v فرم تكميل شده درخواست موافقت اصولي

v پروانه تاسيس معتبر از سازمان يا ساير مراجع ذيصلاح

v شماره ثبت از اداره ثبت شركتها و موسسات غير تجاري

v درج موضوع تاسيس مهد كودك در اهداف اساسنامه

v آخرين آگهي تغييرات در روزنامه رسمي كشور

v تصوير مدرك تحصيلي کارشناسی متعلق به يك نفراز اعضاء هيات مديره (برابر با اصل )

 

لیست دفاتر ارائه کننده خدمات بهزیستی را از اینجا دریافت نمائید.

تبصره : کلیه متقاضیان می بایست در مرحله اول مدارک مربوط به تاییدهای لازم را تکمیل و به دفاتر پیشخوان دولت تحویل دهند و افرادی که متقاضی مسئول فنی نیز می باشند در صورت پذیرفته نشدن در مصاحبه تخصصی این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد و این افراد صرفا می توانند بعنوان صاحب امتیاز بقیه مراحل را طی نمایند .

 
مرکز مداخله در بحران ( فردی ، خانوادگی ، اجتماعی ) اورژانس اجتماعی

اهداف : هدف كلي: كنترل و كاهش بحران هاي فردي ، خانوادگي و اجتماعي از طريق ارائه خدمات فوري و تخصصي لازم به افراد آسيب ديده اجتماعي يا در معرض آسيب اجتماعي. اهداف  اختصاصي :  ارتقاء سطح دانش و آگاهي افراد در معرض آسيب و آسيب ديده اجتماعي در خصوص مسائل و مشكلات اجتماعي و كمك به ...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 10